13 листопада 2018 р.

Готуємо молодь до самостійного життя

time 07 Ноя 2018р

Кожна  пара  молодят, які збираються  одружитись, бажає бути щасливою в своєму шлюбі, і кожна впевнена, що їх кохання буде вічним.

Але останнім часом в Україні гостро встає проблема розірвання шлюбних відносин.

Виникає питання: чому людина, яка має внутрішню потребу бути щасливим в родині і віру  в те, що так і буде, не може її реалізувати на практиці?

Все діло в тому, що пара не може побудувати та зберегти щасливі відносини в шлюбі, не маючи  підготовки  до подружніх відносин.

Після весілля гості роз’їдуться, але залишаться разом двоє: Він і Вона.

Чи знають вони як їм будувати відношення? Як вирішувати конфлікти? Як планувати бюджет? Як спілкуватись з батьками один-одного? Ні! Потрібні знання в цій сфері!

Починаючи зі старших класів більшість юнаків та дівчат вже розуміють, що рано чи пізно перед ними повстане питання створення власної родини. Саме тому, під час осінніх канікул спеціалісти Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при підтримці Міжнародного центру розвитку сім’ї та батьківства провели цикл тренінгових занять з підлітками, які влаштовані в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу за темою «Школа подружнього життя» в рамках  підготовки молоді до самостійного життя.

В заходах приймали участь 18 юнаків та дівчат, які дізнались як  відрізнити  справжнє почуття любові від закоханості, навчились використовувати в спілкуванні «мови любові» та ознайомились з мистецтвом «неконфліктного спілкування».

Попереду ще багато цікавих тем, які будуть обговорені с молоддю на наступних заняттях. Всі учасники тренінгів висловили зацікавленість   в набутті  позитивного досвіду в цьому напрямку