Інформація про отримання продуктових пайків

time 14 Мар 2019р

До уваги жителів міста та району!

У нашому суспільстві існує категорія громадян:

— які не мають постійного місця проживання (бездомні) та відсутні документи;
— громадяни, що відбували покарання в місцях позбавлення волі та повинні мати при собі такі документи (довідка про звільнення, паспорт, ідентифікаційний код).

Відповідно до Законів України «Про основи соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», прийнята районна програма «Медико-соціальна допомога бездомним громадянам, безпритульним дітям та особам звільненим з місць позбавлення волі на 2018-2019 роки». Таким чином на виконання цієї програми Олешківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олешківської ради спільно з районною організацією Товаритсва Червоного Хреста надає допомогу продуктовими пайками, медикаментами.

Додатково повідомляємо, що громадяни без певного місця проживання та особи, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк на базі районного територіального центру можуть отримати продуктові пайки.

Для отримання одягу та взуття звертатися до районної організації Товариства Червоного Хреста за адресою: м. Олешки, Житлоселище, 10.

Шановні громадяни міста та району звертаємося до вас з проханням, якщо ви знаєте таких громадян, просимо направляти їх за адресою:

м. Олешки, вул. Пролетарська, 34
тел. (факс) 22798
Режим роботи: Пн-Чт 8.00-17.00; Пт 8.00-15.45
Обідня перерва: 12.00-12.45. Вихідний – Сб, Нд.

Директор терцентру
Косенко Світлана Петрівна тел. 22798