25 квітня 2019 р.

«Молодь обирає здоров’я»

time 10 Апр 2019р

8 квітня 2019 року на базі  КУ «Олешківський центр дитячої та юнацької творчості» пройшов І районний етап щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» з метою популяризації та пропаганди серед здобувачів освіти здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, підтримки талановитої молоді Олешківського району. У Фестивалі взяли участь 5 команд від:

• Олешківської гімназії;
  • Олешківської спеціалізованої школи №2 І-ІІІ ступенів;
  • Раденської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

До складу журі увійшли: помічник-консультант депутата Херсонської обласної ради Євгена Рищука Акімова Тамара Михайлівна, заступник начальника управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту – начальник відділу культури Олешківської районної державної адміністрації Пилипенко Світлана Іванівна, заступник директора Олешківського районного методичного кабінету Олешківської районної ради Канівець Лілія Борисівна.

Команди взяли участь у таких номінаціях:

1.Літературно-музично-спортивна міні-композиція.

2.Конкурс плакатів.

3.Конкурс-вікторина.

Журі в кожній номінації оцінювало – розкриття тематики, виконавську та художню майстерність, оригінальність, вокальні, хореографічні, спортивні здібності, дотепність, почуття гумору, дотриманість тривалості виступів.

Кожна команда якнайкраще захищала свій навчальний заклад, тому журі було важко визначитись з переможцем. Та все ж за підсумками результатів голосування журі перемогу виборола команда Олешківської гімназії. ІІ місце посіли команди Олешківської спеціалізованої школи №2 І-ІІІ ступенів та Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – команди Раденської ЗОШ І-ІІІ ступенів  та Новомаячківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Пропагандисти здорового способу життя отримали безкоштовний квиток відвідування  кінноспортивного клубу «GRAND PRIX»(с. Праві Саги).

Кожен учасник команди переможців отримав особисто подарунки від Благодійного фонду Євгена Рищука, які вручила Т.Акімова.

Конкурсанти продемонстрували присутнім певні знання та здібність бути здоровою людиною в сучасних умовах життя. Голова журі С.Пилипенко побажала успіхів команді переможців та гідно представити Олешківський район у ІІ обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».