25 червня 2019 р.

Нові можливості для професійного, особистісного зростання

time 11 Июн 2019р

У часи економічних труднощів ще гостріше постають питання працевлаштування. Деяким громадянам знайти роботу важче за інших, приміром, це стосується  як молоді, яка отримала базову, або повну загальну середню освіту і немає можливости отримати професію з певних причин, так і людей старшого та передпенсійного віку. Але наш Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості не залишає їх наодинці із проблемами. Для людей, які втратили роботу і немають професії, актуальної на ринку праці, для підвищення своєї конкурентоспроможності, служба зайнятості надає можливість пройти професійне навчання.

Херсонський центр професійно-технічної освіти – це сучасний навчальний заклад, який безкоштовно навчає зареєстрованих безробітних, надає високий рівень професійної кваліфікації, працює цілий рік та сприяє працевлаштуванню своїх випускників. Навчальний заклад успішно готує кваліфікованих робітників за 9-ма ліцензованими робітничими професіями, такими як: продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів; касир торговельного залу; швачка, овочівник; плодоовочівник; бармен; офіціант; тракторист машиніст сільськогосподарського виробництва.

Навчання здійснюється на сучасній матеріально-технічній базі, яка постійно оновлюється відповідно до вимог оновлених державних стандартів. Лабораторії та навчальні кабінети оснащені інтерактивною електронною технікою. Виробниче навчання та практика здійснюється у світлих зручних майстернях з обладнанням вітчизняних і зарубіжних виробників. У Центрі працюють високопрофесійні викладачі та майстри, які використовують сучасні методики викладання і готові віддати свої знання і вміння. Адміністрація, викладачі навчального закладу допоможуть  адаптуватись у новому середовищі та  успішно засвоїти  навчальну программу за обраною професією.

Під час навчання безробітні громадяни отримують допомогу по безробіттю у розмірах і строки, що встановлені відповідно до законодавства України; компенсацію фактичних витрат на проїзд до місця навчання і назад та оплату проживання в гуртожитку, коли професійне навчання організоване не за місцем їх постійного проживання.

Вже протягом чотирьох років безробітні, що мали за плечима лише середню освіту, за період навчання в Центрі суттєво підвищили свій рівень знань, вони з радістю і гордістю діляться емоціями, а головне – отримані свідоцтва державного зразка про присвоєння робітничої кваліфікації дозволять будувати своє життя по-новому. Важливо пам’ятати, що новий етап життя приносить та розкриває нові можливості для професійного, особистісного зростання, відкриває нові горизонти взаємодії та спілкування з новими друзями і майбутніми роботодавцями. Все — таки переміни в житті потрібні і важливі для нашого здоров’я та благополуччя. І це варто цінувати!

Відповіді на усі запитання щодо умов зарахування, проживання та навчання у Херсонському ЦПТО ДСЗ можна отримати у центрі зайнятості (м. Олешки, вул. Крилова 71), або за телефоном (05542) 2 20 74.

Більш детальну інформацію про ДНЗ Херсонський ЦПТО ДСЗ можна дізнатися на офіційному сайті Центру: http://khecpto.org.ua/,

або у соціальній мережі: https://www.facebook.com/khecpto/,

також за електронною адресою: khecpto.priemn@kheocz.gov.ua.

Олешківська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості