25 квітня 2019 р.

Про публічність державних аудиторів

time 17 Июл 2018р

Серед перших наказів Південного офісу Держаудитслужби у 2018 році — про вдосконалення порядку проведення «прямих телефонних ліній». Його створено для підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадськістю, надання інформаційно-консультативної (правової) допомоги громадянам, забезпечення прозорості в діяльності Південного офісу Держаудитслужби.

Кожної І та ІІІ середи місяця з 10.00 до 12.00, за номером (0552) 22-64-85 — «прямі телефонні лінії». На зв’язку — начальник Управління Дмитро Валерійович Круковський.

Поряд з цим, нагадуємо про електронну скриньку Офісу за адресою doviraaudit@gmail.com з метою надання можливості громадськості інформувати керівництво Південного офісу Держаудитслужби про порушення фінансово-бюджетної дисципліни на об’єктах контролю.

Електронна адреса державних аудиторів у Херсоні — kherson@dkrs.gov.ua

Окрім того, кожний громадянин Херсонщини може інформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та надати інформацію, скаргу або запитання на електронну адресу kherson@dkrs.gov.ua

Управління нагадує жителям Херсона і Херсонщини про можливість отримати інформацію з питань здійснення державного фінансового контролю за «телефоном довіри» (0552) 263628.

18 липня 2018 року, для підвищення ефективності зворотного зв’язку, з 10.00 до 12.00 — «Пряма телефонна лінія» 0552 226485. На запитання жителів області відповідатиме начальник Управління Південного офісу в Херсонській області Дмитро Валерійович Круковський.

Попередній запис на особистий прийом проводиться за телефоном (0552) 226485.