13 листопада 2018 р.

У рамках візиту делегації Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) відбулась нарада щодо створення та розвитку команд місцевої пожежної охорони у територіальних громадах.

time 08 Ноя 2018р

8 листопада у рамках міжнародної співпраці до рятувальників Олешківського району завітала делегація Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM). За участі групи американських делегатів та представників голів об’єднаних територіальних громад області в Олешківській райдержадміністрації відбулась нарада. В ході якої гості розповіли присутнім принципи функціонування пожежних формувань та добровольчих команд в їх країні. Також   обмінялися досвідом протипожежного захисту об’єднаних територіальних громад.

DSCN4207.JPG DSCN4225.JPG

Сьогодні створення місцевої пожежної охорони в територіальних громадах є дуже актуальним, і така зустріч викликала жвавий інтерес серед присутніх. Голів ОТГ цікавило багато питань щодо сфери протипожежного захисту об’єднаних територіальних громад, які вони у формі діалогу з’ясовували в американських гостей. У свою чергу заступник начальника Головного управління ДСНС області Катерина Гаврилова розповіла про спільні здобутки громад, органів влади та пожежно-рятувальної служби у створенні місцевих пожежних команд на території області.

ГУ ДСНС України у Херсонській області