В м.Олешки відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня медичної сестри

time 14 мая 2019р

Сьогодні о 12.00 за участі першого заступника голови районної державної адміністрації В.Свистухіної, керівника апарату районної державної адміністрації  С.Печеного на базі КП «Олешківська центральна районна лікарня» відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня медичної сестри.

Зі словами привітання до медичних працівників звернулися: Є.Рищук, депутат Херсонської обласної ради; О.Попенко, головний лікар КП «Олешківська центральна районна лікарня», С.Сердюкова, директор КНП «Олешківський центр первинної медико-санітарної допомоги».

За сумлінну працю, вагомий внесок у справу охорони здоров’я та з нагоди професійного свята В.Свистухіна вручила кращим працівникам Почесні грамоти голови районної державної адміністрації:

Невмержицькій Ользі Іванівні, сестру медичну хірургічного відділення КП «Олешківська центральна районна лікарня»;

Ракші Тетяні Павлівні, акушерку пологового відділення КП «Олешківська центральна районна лікарня»;

Чечиній Світлані Михайлівні, старшу сестру медичну Олешківської лікарської амбулаторії КНП «Олешківський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Соловйовій Любов Іванівні, завідувача фельдшерського пункту с. Піщанівка КНП «Олешківський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Завершилися урочистості святковим концертом, який підготували працівники КЗ «Олешківський центр культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка».