Вибір майбутньої професійної діяльності за допомогою профорієнтаційної платформи «Моя професія: консультаційна мережа»

time 13 Мар 2019р

Вибір професії — важливий етап у житті будь-якої людини. Від правильного вибору майбутньої професії залежить все подальше життя. І першим кроком у цій справі є тестування. Фахівці Олешківської  районної  філії Херсонського обласного центру зайнятості продовжують свою профорієнтаційну роботу з учнями загальноосвітніх шкіл району.

11 березня 2019 року профконсультанти філії Людмила Галадим та Катерина Васильєва провели  «Групову профконсультацію із застосуванням психологічного тестування» у дев’ятих класах  Виноградівської  ЗОШ   I-III ступенів. Під час заходу молоді було запропоновано пройти тестування, яке допоможе визначитись із вибором професії чи сфери діяльності, використовуючи нову профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа». Під час семінару було детально розглянуто  послідовність реєстрації та формування звіту учня. Сподіваємося, інновація служби зайнятості допоможе молоді зрозуміти себе та зробити свідомий вибір майбутньої професійної діяльності.

Олешківська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості