13 листопада 2018 р.

Запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі

time 07 Ноя 2018р

06 листопада 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації  А. Сопова відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми.

В заході взяли участь представники структурних підрозділів районної державної адміністрації: управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, служби у справах дітей, соціального захисту, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ювенальної превенції Олешківського відділення поліції Новокаховського відділу Головного управління національної поліції, КУ Олешківського районного методичного кабінету Олешківської районної ради, бюро безоплатної правової вторинної допомоги, Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, КЗ «Олешківська центральна районна бібліотека».

В ході проведення міжвідомчої ради розглянуто ряд актуальних питань щодо ключових положень нового законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, обговорено питання  взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, наданні соціально-психологічної та правової допомоги постраждалим особам.

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства або насильства за ознакою статі, підвищення рівня обізнаності населення та формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства з 25 листопада по 10 грудня 2018 року на території району планується провести ряд інформаційних заходів до Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства».

Одним із варіантів розв’язання вищезазначених питань є налагодження співпраці між органами та установами, впровадження механізмів взаємодії суб’єктів соціальної роботи.