25 червня 2019 р.

Зірки запалюють в Олешках

time 10 Июн 2019р

8 червня в КЗ «Олешківський ЦКД» відбувся грандіозний концерт Ніколо Петраша та Альони Романовської! Ніколо Петраш — відомий український композитор, співак, автор багатьох хітів. З ним співпрацюють справжні гранди української естради — співаки і поети. Разом із фіналісткою шоу «Х-фактор», актрисою театру Андрія Данилко Альоною Романовською вони подарували мешканцям та гостям нашого міста свій неймовірний талант! Виконали пісні, що проникають в душу і підкорюють своєю глибиною! Також свій прекрасний голос глядачам подарував наш земляк Єгор Мірошниченко.

Ми дякуємо нашим гостям за атмосферний вечір добра, щирості та гарного настрою! Також, висловлюємо подяку Катерині Павличевій за допомогу в організації цього свята.

Ми чекаємо на Вас знову!